Бебифон Kikka Boo - Echo
   Бебифон Kikka Boo - Echo
   Бебифон Kikka Boo - Echo
   Бебифон Kikka Boo - Echo
   Бебифон Kikka Boo - Echo

   Бебифон Kikka Boo - Echo

   Напиши рецензија (0)
   2.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Овозможете си да бидете во постојан контакт со вашето бебе со помош на овој бебифон.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Бебифон Echo 2.4 GHz.

   • Технологија FHSS.

   • Опсег на отворено 270-300м.

   • Опсег во затворен простор 30-50м.

   • Автоматски избор на канали.

   • Aктивирање на VOX.

   • Едноставен разговор.

   • Ноќно светло.

   • Ноќен режим.

   • Клип за ремени.

   • Вонреден аларм.

   • Аларм за слаба батерија.

   • Контрола на волуменот.

   • Сетот вклучува: родителска единица, бебешка единица, прирачник и 2 USB кабли.

   550084
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бебифон Kikka Boo - Echo

   3 други производи во иста категорија:

   Бебифон Kikka Boo - Echo

   2.100 ден.
   со ДДВ