Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова

   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова

   Напиши рецензија (0)
   19.990 ден.
   24.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мотор 550W, моќ на вшмукување 200AW, LED екран, филтер HEPA-13, автономија до 70 минути, различни додатоци во пакувањето | Испорака од магацин во Македонија  | 2 години гаранција | EУ верзија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi JIMMY JV85 Pro - една од најмоќните и најиновативни безжични правосмукалки на пазарот.

   Со вшмукувачка моќ од 200AW и дигитален мотор без четкици од 550W, овозможува целосно, брзо и ефикасно чистење на просторот. Составот од "Horizontal Cyclone" ја зголемува брзината на циркулирање на воздухот и ги отстранува можните препреки, ја зголемува ефикасноста на филтрацијата и го продолжува животниот век на самиот производ.

   Опремена е со филтер HEPA-13, со чија помош може да елиминира и ситни честички со големина до 0,3 микрони. Xiaomi JIMMY JV85 Pro со себе носи и еден нов, иновативен дизајн кој овозможува да се достигнат и најтешките агли во просторијата, како на пример под мебелот.

   Згора на тоа, модерниот и ергономски дизајн и практичната рачка овозможуваат правилно држење на правосмукалката за време на чистењето.

   Вградениот LED екран ги дава сите информации во врска со правосмукалката во реално време, што е од голема помош при чистењето.

   Литиумската батерија SONY 8 x 2500mAh овозможува автономија при чистењето до 70 минути.

   Xiaomi
   371162
   3 производи

   Технички податоци

   Боја
   Виолетова
   Модел
   JV85 Pro
   Батерија
   8x2500mAh, 28,8V литиумска батерија со врвни перформанси SONY / време на полнење 4-5 часа
   Напредни функции
   Резервоар за прашина: 0,6 L Филтер: HEPA-13
   Пакетот содржи
   1x црево на расклоп 1x главна моторизирана четка 1x валјак четка 1x четка за грини, 1x четка за тепих, 1x 2во1 додаток за чистење агли, 1x 2во1 додаток за мебел,1x мека четка, 1x црево, 1x адаптер, 1x база за полнење
   Гаранција
   2 години
   Тежина
   1.46 kg
   Моќ
   Мотор: 550W, моќ на вшмукување: 25000Pa, Дигитален мотор: 100.000 вртежи /мин, Звук: 82dB

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Jimmy JV85 Pro - Безжична правосмукалка - Виолетова

   19.990 ден.
   24.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ