VIOMI A9 - Безжична правосмукалка
   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка
   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка
   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка
   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка
   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

   Напиши рецензија (0)
   13.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   4 во 1 безжична правосмукалка, мотор со јачина од 400W, 120 AW (23Kpa) моќ на вшмукување | Бесплатна испорака од магацин во Македонија  | 2 години гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   VIOMI своето богато искуство во производството на роботски правосмукалки, започна да го применува и при производство на безжични правосмукалки, како што е случај со еден нов модел - A9.

   Производот ќе ви помогне на лесен начин да го исчистите вашиот дом, канцеларија или апартман. Се одликува со елегантен дизајн и со LED светло сместено на предната страна со цел подобро да го осветли делот за чистење и за подобро да ја забележите прашината при послабо осветлување. Производот се карактеризира со мотор од 400W, голема моќ на вшмукување од 23000 Pa (120 AW) и иновативна филтрациска технологија. Не само што може да ја елиминира прашината (до 99% честички прашина) и влакна, туку ефикасно ќе ги отстрани и поголемите честички прашина.

   A9 правосмукалката се карактеризира со напредна технологија, а исто така и со состав против заплеткување на четката со петтостепена филтрација. Со овој начин, воздухот во просторијата ќе биде одличен и здрав за дишење дури и по чистењето.

   Четката на правосмукалката има сопствен независен мотор со цел да овозможи уште подобра ефикасност.

   Со помош на додатоците, правосмукалката претставува производ 4 во 1.

   Батеријата е со капацитет од 2500 mAh и овозможува автономија до 55 минути (во зависно од начинот на работа). Viomi A9 се полни целосно за 3,5 часа.

   Xiaomi
   000357
   5 производи

   Технички податоци

   Боја
   Сива
   Модел
   Viomi A9 V-HWVC12A
   Напредни функции
   Мотор со јачина од 400W, моќ на вшмукување 120 AW (23Kpa), 5 степени на филтрација
   Димензии
   330 x 114 x 209мм
   Гаранција
   2 години
   Тежина
   1.54 kg

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

   16 други производи во иста категорија:

   VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

   13.990 ден.
   со ДДВ