Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка
   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка
   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка
   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка
   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка
   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка
   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка

   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка

   Напиши рецензија (0)
   17.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мотор 500W, моќност на вшмукување 185AW, LED дисплеј, HEPA-13 филтер, автономија 60 мин., ергономски дизајн | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi JIMMY JV85 

   Фантастичната безжична правосмукалка Jimmy JV85 е основната верзија на правосмукалката Jimmy JV85 Pro, која е совршена за чистење на сите површини на вашиот дом.

   Иновативна и моќна безжична правосмукалка, опремена со дигитален мотор без четки со моќност од 500 W, која што овозможува вшмукување моќност од 185 AW и висока ефикасност на вшмукување на сите видови површини. Обезбедува целосно, брзо и ефикасно чистење на целата куќа. Патентираниот хоризонтален циклонски систем за филтрација ја зголемува ефикасноста на филтрацијата и го продолжува животниот век на правосмукалките.

   Опремена со филтер ХЕПА-13, кој ги фаќа и најмалите честички до 0,3 микрони. Со овие исклучителни технички карактеристики, модерниот и ергономски дизајн и практичната рачка ви овозможуваат да одржувате правилно држење на телото за време на употребата. Вградениот LED дисплеј ги обезбедува сите информации за правосмукалката во реално време, што ја олеснува организацијата за чистење. Вклучената 2500 mAh литиумска батерија со голем капацитет обезбедува долга автономија на вшмукување до 60 минути.

   Која е разликата помеѓу правосмукалките JV85 и JV85 Pro? За разлика од неговиот претходник, JV85 PRO доаѓа со уште поголема моќност, подвижност и голем број додатоци.

   Xiaomi
   372191
   9999 производи

   Технички податоци

   Модел
   JV85
   Пакетот содржи
   1x црево, 1x валјак четка, 1x четка против грини, 1x четка за килим, 1x 2in1 четка за мебел, 1x адаптер, 1x станица за полнење, 1 x батерија
   Гаранција
   2 години
   Димензии
   670 × 293 × 210 mm

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Jimmy JV85 - Безжична правосмукалка

   17.990 ден.
   со ДДВ