18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker

   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker

   Напиши рецензија (0)
   7.590 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рачна батериска правосмукалка со интегрирана батерија од 2Ah и напон од 18V. Батериска правосмукалка со компактен дизајн совршена за секојдневно чистење. Со изборот на соодветната брзина добивате поголема моќност при чистењето за секаков вид на работа. Лесна за користење на тешко достапни места со помош на прилагодлив интегриран додаток. Поседува SMART TECH LED панел кој ја покажува состојбата на полнење на батеријата и потребата од чистење на филтерот. Поседува сад за прав од 700ml кој може лесно да се испразни со притискање на едно копче, предфилтер и филтер што може да се мие. Ова овозможува да ја одржувате вашата правосмукалка чиста и да ги задржи своите врвни перформанси.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   BLACK+DECKER
   BHHV520JF-QW
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker

   16 други производи во иста категорија:

   18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker

   7.590 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ