18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker

   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker

   Напиши рецензија (0)
   8.990 ден.
   9.690 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батерија од 1.5Ah и напон 18V. Благодарение на сензорот за под интегриран во правосмукалката, автоматски се врши прилагодување на моќноста во зависност од типот на под. Со својата интегрирана батерија од 1,5Ah и двете брзини, правосмукалката има висока моќност за вшмукување на тврди подови и теписи. Циклонско дејство за отстранување прашина и нечистотии од филтерот, што помага моќта на вшмукување да остане силна со долготрајни врвни перформанси. Транспарентен сад од 500ml лесен за чистење и оддржување-исфрлање на нечистотијата со еден потег. Може да се користи и како рачна правосмукалка која содржи додатоци за да се дофатат тешко достапните места.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BLACK+DECKER
   BHFEA515J-QW
   13 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker

   16 други производи во иста категорија:

   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 1.5Ah Black+Decker

   8.990 ден.
   9.690 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ