18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker

   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   11.290 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со батерија 2Ah и индикатор за полнење на батеријата. Висока моќност со две брзини што овозможува  флексибилно чистење на под и тепих. Автоматско поставување на соодветна брзина за секој вид на под. Циклонско дејство за отстранување прашина и нечистотии од филтерот, што помага моќта на вшмукување да остане силна со долготрајни врвни перформанси. Транспарентен сад од 500ml лесен за чистење и оддржување-исфрлање на нечистотијата со еден потег. Може да се користи без шипката како рачна правосмукалка.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со батерија 2Ah и индикатор за полнење на батеријата.

   Висока моќност со две брзини што овозможува  флексибилно чистење на под и тепих. Автоматско поставување на соодветна брзина за секој вид на под. Циклонско дејство за отстранување прашина и нечистотии од филтерот, што помага моќта на вшмукување да остане силна со долготрајни врвни перформанси. Транспарентен сад од 500ml лесен за чистење и оддржување-исфрлање на нечистотијата со еден потег.

   Може да се користи без шипката како рачна правосмукалка.

   BLACK+DECKER
   BHFEA18D1-QW
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker

   16 други производи во иста категорија:

   18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah Black+Decker

   9.990 ден.
   11.290 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ