Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска

   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска

   Напиши рецензија (0)
   11.490 ден.
   13.490 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Моќност: 300 W

   Тивко работење: 75 dB

   Сад за прав од: 0.5 L

   Вртежи во минута: 100.000

   Целосно полнење на батерија: 6 часа

   Литиум-јонска батерија: 25.9 V

   Работа: 30 минути

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Моќност: 300 W

   Тивко работење: 75 dB

   Сад за прав од: 0.5 L

   Силна моќ на вшмукување: 20 kPa

   Вртежи во минута: 100.000

   Режим на еко и напојување

   Целосно полнење на батерија: 6 часа

   Литиум-јонска батерија: 25.9 V

   Работа: 30 минути

   Моќен мотор со две брзини

   Вклчена опција: турбо чистач

   Моторизирана четка со технологија за меко лизгање,

   одлична за деликатни подови и за длабоко чистење на теписи и моторизирана четка за тапацир.

   LED светла на четката за отстранување на нечистотијата дури и во темни агли.

   Лесен за користење благодарение на едноставното притискање на копче,

   кoe нема потреба да го држите притиснато за време на употребата.

   Лесно и хигиенско празнење на резервоарот со притискање на копче.

   Вклучени додатоци: четка за тапацир и копче за смеса

   Индикатор за нивото на полнење

   Идеален за оние кои страдаат од алергија

   Комплексната филтрација E12 филтрира 99,5% од алергените и обезбедува чист издувен воздух.

   800556

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска

   16 други производи во иста категорија:

   Правосмукалка SEVERIN HV 7164 батериска

   11.490 ден.
   13.490 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ