Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153

   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153

   Напиши рецензија (0)
   9.590 ден.
   11.190 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Тивко работење: 75 dB

   Сад за прав од: 0.5 L

   Целосно полнење на батерија: 5 часа

   Литиум-јонска батерија: 22.2 V

   Работа: 40 минути

   Моќен мотор со две брзини

   Вклчена опција: турбо чистач

   LED светла на четката

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тивко работење: 75 dB

   Сад за прав од: 0.5 L

   Kапацитет на вшмукување: 10.000 паскали

   Целосно полнење на батерија: 5 часа

   Литиум-јонска батерија: 22.2 V

   Работа: 40 минути

   Моќен мотор со две брзини

   Вклчена опција: турбо чистач

   Моторизирана четка со технологија за меко лизгање,

   одлична за деликатни подови и за длабоко чистење на теписи и моторизирана четка за тапацир.

   LED светла на четката за отстранување на нечистотијата дури и во темни агли.

   Лесен за користење благодарение на едноставното притискање на копче,

   koe нема потреба да го држите притиснато за време на употребата.

   Лесно и хигиенско празнење на резервоарот со притискање на копче.

   Вклучени додатоци: четка за тапацир и копче за смеса

   Индикатор за нивото на полнење

   800583
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153

   16 други производи во иста категорија:

   Рачна правосмукалка SEVERIN HV 7153

   9.590 ден.
   11.190 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ