Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела

   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Повеќенаменска, моќност на вшмукување 2v1, 125AW и 20kPa, мотор 425W, автономија на смукање 45 минути, пакетот содржи повеќе четки. Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi JIMMY JV53 - безжична правосмукалка - бела

   Помоќна и поекономична од било кога! Ви го претставуваме новиот член на фамилијата JIMMY!

   Благодарение на дигиталниот мотор од 100.000 вртежи во минута, безжичната правосмукалка JIMMY JV53 ја елиминира нечистотијата во домот која се наталожува секојдневно, згора на тоа ги елиминира влакната од домашните миленичиња, како и од каучи и кревети, гарантирајќи оптимална хигиена.

   Содржи систем за филтрација кој благодарение на HEPA филтерот на 4 нивоа, чисти 99% од честичките со димензии над 0,3 микрони, во исто време го прочистува и издувниот воздух. Батеријата е со времетраење од 45 минути, со моќност од 425W, моќност на вшмукување од 20.000Pa и 125 Watt.

   Нејзините димензии и тежина од само 1.5 кг ја прават лесно пренослива, додека пак иновативниот дизајн ја прави доста удобна и лесна за користењe дури и во најнепристапните места, како на пример зад санитарија, под креветот, под каучот, на горниот дел од мебелот кој често е тешко достапен.

   Одличниот однос квалитет/ цена ја прави JIMMY JV53 една од најдобрите безжични правосмукалки присутни на пазарот.

   Освен безжичната правосмукалка, пакувањето содржи и многу додатоци, како анти-грини четка за оние кои страдаат од алергии, моторизирана четка за под и теписи и уште многу други мали четки кои овозможуваат удобно и грижливо чистење.

   Детали за производот:

   Бренд: Xiaomi-Jimmy

   Mодел: JV53

   Моќност: 21.6V, 425W, 20kPa, 125AW

   Функции: 100.000 вртежи во минута, HEPA филтер, резервоар 0.5 литри, 75DdB

   Батерија: 10 X 2.5Ah / 54Wh

   Пакет: 1x безжична правосмукалка JV53, анти-грини четка, четка за подови , четка за влакна, база за полнење, ЕУ приклучок, батерија, спроводна цевка, приклучок, адаптер, прирачник за користење

   Xiaomi
   365414
   3 производи

   Технички податоци

   Боја
   Бела
   Модел
   JV53
   Функции
   100.000 вртежи во минута, HEPA филтер, резервоар 0.5 литри, 75DdB
   Батерија
   10 X 2.5Ah / 54Wh
   Пакетот содржи
   1x безжична правосмукалка JV53, анти-грини четка, четка за подови , четка за влакна, база за полнење, ЕУ приклучок, батерија, спроводна цевка, приклучок, адаптер, прирачник за користење
   Гаранција
   2 години
   Моќ
   21.6V, 425W, 20kPa, 125AW

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Jimmy JV53 - Безжична правосмукалка - Бела

   10.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ