Безжична правосмукалка Greenworks 24V GD24SVK4D
   Безжична правосмукалка Greenworks 24V GD24SVK4D
   Безжична правосмукалка Greenworks 24V GD24SVK4D

   Безжична правосмукалка Greenworks 24V GD24SVK4D

   Напиши рецензија (0)
   15.900 ден.
   17.490 ден.
   Заштеди 1.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Врвна батериска правосмукалка со моќен мотор без четкички, напојуван од 24V батерија на Greenworks. Батерија е компатибилна со сите 24V алатки на Greenworks. Правосмукалката е опремена со лед светло, HEPA филтер со 99.97% филтрација и  разновидни додатоци за да одговара на потребите на секое домаќинство.

   Технички спецификации: 

   • Тип на мотор: Без четкици
   • Моќност на мотор: 500 W
   • Напон: 24 V
   • Батерија: Lithium-ion 4 Ah со USB излез
   • Време на работа со полна батерија: 45 min
   • Време на полнење: 30 min
   • 3 брзини на работа
   • Ниво на бучавост: 73 dB
   • Производител: Greenworks
   • Гаранција: 36 месеци 
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   022329
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Безжична правосмукалка Greenworks 24V GD24SVK4D

   16 други производи во иста категорија:

   Безжична правосмукалка Greenworks 24V GD24SVK4D

   15.900 ден.
   17.490 ден.
   Заштеди 1.590 ден.
   со ДДВ