Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена

   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена

   Напиши рецензија (0)
   15.990 ден.
   19.490 ден.
   Заштеди 3.500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Ергономски дизајн, бициклонска моќ од 21kPa, brushless мотор со 100.000 вртежи/мин. Испорака од магацин во Македонија  | 2 години гаранција | EУ верзија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Jimmy JV65 Mop Plus 2во1 Безжична правосмукалка - Црвена 

   Безжичната правосмукалка Jimmy JV65 Mop Plus 2во1 поседува функција на влажно чистење, односно вшмукување и џогирање во исто време. Опремена е со резервоар за вода со капацитет од 250мл и крпа изработена од микрофибер. Со нивна помош, вашиот под ќе блеска!

   Едноставниот и ергономски дизајн на оваа правосмукалка се соединува со една единствена карактеристика а тоа е неверојатната моќ од 500W и специфичната моќ на вшмукување од 145AW кои и овозможуваат да исчисти секаков вид нечистотија во домот.

   Одлично се справува дури и со најмалите честички (0.3 um), благодарение на нејзината бициклонска моќ од 21kPa. Секако, присутен е и филтерот HEPA, со чија помош JV65 има капацитет да вшмука дури 99.97% од прашината. Благодарение на редуцираната тежина од само 1.4 кг, безжичната Jimmy правосмукалка овозможува комфорно чистење без никаков напор.

   Карактеристиката со која најдобро се разликува оваа правосмукалка е без сомнеж автономијата: цели 70 минути благодарение на батеријата од 2500 mAh и од brushless моторот со 10.000 вртежи/мин. Згора на се, не и претставува никаков проблем да достигне некое тешко пристапни зони како на пример под кревет, над мебел, во автомобил и слично.

   Нејзината четка е направена така да може да вшмукува без проблем влакна од домашни миленичиња.

   Филтерот и резервоарот се лесни за отстранување и миење.

   Пакетот содржи една моторизирана четка, продолжеток за вдлабнатини 2 во 1, четка за вакуум 2 во 1, анти грини четка, четка за теписи и една мека четка. Тука спаѓаат исто и флексибилното црево, адаптер мулти позиционен и секако поддршка за полнење.

   Xiaomi
   371834

   Технички податоци

   Боја
   Црвена
   Модел
   JV65
   Напредни функции
   Brushless мотор 500W, Моќ на вшмукување од 145AW, Автономност на батерија до 70 минути
   Пакетот содржи
   Моторизирана четка, Четка за вдлабнатини, Анти грини четка, Флексибилно црево
   Гаранција
   2 години
   Тежина
   1.4kg

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Jimmy JV65 - Mop Plus 2 во 1 безжична правосмукалка - Црвена

   15.990 ден.
   19.490 ден.
   Заштеди 3.500 ден.
   со ДДВ