Mi Vacuum Cleaner Light EU
   Mi Vacuum Cleaner Light EU

   Mi Vacuum Cleaner Light EU

   Напиши рецензија (0)
   7.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Mi Vacuum Cleaner Light е лесна правосмукалка, тежи само 1,2 кг. 

   Може да се користи и како рачна и како исправена правосмукалка. 

   Четката за подот со посебен мотор и мека четка ги чисти сите подови и теписи темелно, но нежно. 

   Со времетраење од 45 минути и две нивоа на вшмукување, агилната безжична правосмукалка може да го исчисти целиот ваш дом. 

   Друга практична карактеристика е тоа што корпата за собирање и 3-фазниот филтер систем може лесно да се отстранат и да се мијат по потреба.

   Моќност: 220W

   Капацитет на батерија: 2500 mAh

   Времетрање на работење: 45 мин, (со стандард режим на работење), 13 мин (со максимален режим на работење)

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR4636GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Vacuum Cleaner Light EU

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Vacuum Cleaner Light EU

   7.890 ден.
   со ДДВ