70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна
   70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна
   70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна
   70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна
   70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна

   70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна

   Напиши рецензија (0)
   3.790 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Вшмукувачка моќ од 5000Pa, иновативен и ергономски дизајн | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава 


   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   70mai Swift Midrive Рачна батериска правосмукалка

   Нова и иновативна преносна правосмукалка со повеќеслојно циклосно струење. Опремена со вентилатор со чија помош брзо и ефикасно ги чисти најтешко достапните места во вашиот автомобил или домот.

   Длабинско и брзо чистење овозможува силната вшмукувачка моќ. На лесен начин елиминирајте ги сите остатоци од храна, прашина, влакна, исчистете го пределот меѓу двете перници од вашиот кауч, прашината во автомобилот и слично.

   Правосмукалката е опремена со 4 батерии од вкупно 4000mAh кои овозможуваат автономија до 24 минути, што е доволно за темелно чистење без притоа да брзате.

   Двојниот состав на филтрација гарантира дека нема да дишете нечистотија и прашина. Сето ова благодарение на вентилациската структура на правосмукалката.


   Xiaomi
   000176

   Технички податоци

   Боја
   Црна
   Модел
   70mai Midrive PV01
   Батерија
   4000mAh
   Димензии
   31.5x7x7цм
   Тежина
   0.8кг

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна

   16 други производи во иста категорија:

   70mai Swift Midrive - Рачна батериска правосмукалка - Црна

   3.790 ден.
   со ДДВ