Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red

   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red

   Напиши рецензија (0)
   6.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Leather Head

   Lumbar Back Rest

   Comfortable Arm Rest

   Strong Steel base

   Smooth Casters

   Class 4 Hydraulic Pistons

   Breathable Luxury Chair

   Weight 25.5 kg

   Dimensions 70 × 37 × 87 cm

   FantechGC185XAlphared
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red

   16 други производи во иста категорија:

   Компјутерска / гејминг фотелја Fantech GC185X Alpha red

   6.400 ден.
   со ДДВ