Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red
   Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red
   Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red
   Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red
   Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red

   Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red

   Напиши рецензија (0)
   10.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Колекцијата GAMERIX е ново дополнување во нашиот асортиман и има задачата да ги задоволи претенциозните барања на клиентите, кои што поминуваат долги часови пред своите компјутери. Столиците, кои што викаме „гејмерски” осигуруваат максимален комфорт на седење при долгите гејмерски или работни сесии.Се одликуваат со ергономски дизајн и додатоци, кои што доловуваат максимална удобност на телото во секој момент на работата или играта.Сите предложени модели во колекцијата се со инектирана пена на седиштата и наслоните, кои што го зголемува експлоатацискиот рок на секоја столица. Тоа во комбинација со ергономските форми на наслонот и седиштето ги прави столиците прилагодливи за секој, кој што сака максимална удобност и висока ефективност во работата!

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   МОДЕЛ STORM 

   Механизам:Релакс

   Основа:Полиамидна

   Тапацир:Еко кожа во комбинација со две бои со основена црна бојаи тапацир во црвена или сина боја

   Полнеж:Полиуретански сунѓер

   Раконаслони:Фиксирани

   Додатоци: Ергономска форма на седиште и наслон Модерен дизајн

   Дозволена тежина: 130 кг

   Седиште ш/д, мм : 490/490

   Наслон вис, мм : 700

   Достапно во црвена боја и сина боја

   0000002

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red

   5 други производи во иста категорија:

   Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red

   10.000 ден.
   со ДДВ