Гејмерски стол GAMERIX RANGER
   Гејмерски стол GAMERIX RANGER

   Гејмерски стол GAMERIX RANGER

   Напиши рецензија (0)
   13.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Колекцијата GAMERIX е ново дополнување во нашиот асортиман и има задачата да ги задоволи претенциозните барања на клиентите, кои што поминуваат долги часови пред своите компјутери. Столиците, кои што викаме „гејмерски” осигуруваат максимален комфорт на седење при долгите гејмерски или работни сесии.Се одликуваат со ергономски дизајн и додатоци, кои што доловуваат максимална удобност на телото во секој момент на работата или играта.Сите предложени модели во колекцијата се со инектирана пена на седиштата и наслоните, кои што го зголемува експлоатацискиот рок на секоја столица. Тоа во комбинација со ергономските форми на наслонот и седиштето ги прави столиците прилагодливи за секој, кој што сака максимална удобност и висока ефективност во работата!

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Гејминг стол со модерен и иновативен дизајн, изработен од еко-кожа во црна и црвена боја

   Робусна полиамидна основа со обоена декорација

   Полнење од полиуретанска пена

   Ергономски облик на седиштето и грбот

   Амортизер за непречено прилагодување на висината

   Механизам за замав, навалување на потпирачот за грб до 135 степени

   Прилагодете ја силата на лулање со тежината на корисникот

   Потпирачи за раце - се прилагодуваат

   Перница за глава

   Перница во лумбалниот регион

   Дозволено оптоварување - до 130 кг.

   00000010
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гејмерски стол GAMERIX RANGER

   16 други производи во иста категорија:

   Гејмерски стол GAMERIX RANGER

   13.500 ден.
   со ДДВ