• Распродажба!
  • -1 100 ден

Димензија: 132x81.2x74cm

Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

ДАНТЕ 02 - MK20-30-02
Оцена 
Тони А 10-06-2022

Моето ново омилено биро

Веќе 3 месеци го користам и топло го препорачувам. <br /> Горната површина е доволно широка за кога имам потреба да работам истовремено на 2 лаптоп компјутери. Рапавоста е пријатна и не влијае на прецизноста на глушецот.<br /> Полиците од страна се исто така одлично димензионирани.

  • На 1 од 1 корисници им се допадна оваа рецензија.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.