• -1 500 ден

Повеќенаменска маса на преклоп за вашата градина, тераса, за пинкник, за на плажа и тн. 

Димензии: 60х80 cm

Висина: 65 cm.

Металните делови се изработени од дебели профили и обоени со електростатска боја за печка. Нема да наидете на проблеми како 'рѓосување или потемнување. Има цврста структура на телото со употребениот дебел профил.

Произведено од дрво со врвен квалитет. Димензии на плоча: 60x80 cm. Висина (на отворена маса) - 65 cm.

Механизмот за отворање и затворање е метална пружина, која е дизајнирана за долги години употреба. Има неспоредлива долговечност со евтините модели кои користат само пластични стеги. За безбедност се користи тврда пружина. Лесно се склопува. Можете лесно да го понесете во багажникот на секое возило. Идеална е за користење во вашата градина, викендица, за пикник, на тераса, за кампување, плажа и тн.

маса сонома MK10-01-02

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.