IKEA MICKE Биро
   IKEA MICKE Биро
   IKEA MICKE Биро
   IKEA MICKE Биро
   IKEA MICKE Биро
   IKEA MICKE Биро

   IKEA MICKE Биро

   Напиши рецензија (0)
   12.540 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  Иверка, Метал

   Боја: бела

   Макс. тежина: 50 кг

   Димензии на производот:

   Длабочина: 50 cm

   Ширина: 142 cm

   Висина: 75 cm

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 146 cm

   Ширина: 52 cm

   Висина: 9 cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 26.70 kg

   90214308
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MICKE Биро

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MICKE Биро

   12.540 ден.
   со ДДВ