IKEA MICKE Биро - бело
   IKEA MICKE Биро - бело
   IKEA MICKE Биро - бело
   IKEA MICKE Биро - бело
   IKEA MICKE Биро - бело
   IKEA MICKE Биро - бело
   IKEA MICKE Биро - бело

   IKEA MICKE Биро - бело

   Напиши рецензија (0)
   6.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  челик / медијапан

   Боја:  бела

   Димензии на производот:

   Ширина: 73 cm

   Длабочина:  50 cm

   Висина: 75 cm 

    

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 78 cm

   Ширина: 52 cm

   Висина: 12 cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 20 kg

   30213076
   48 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MICKE Биро - бело

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MICKE Биро - бело

   6.390 ден.
   со ДДВ