IKEA MICKE Биро - кафеава боја
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја

   IKEA MICKE Биро - кафеава боја

   Напиши рецензија (0)
   6.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  челик / медијапан

   Боја: црно кафеава

   Димензии на производот:

   Ширина: 73 см

   Длабочина: 50 см

   Висина: 75 см

   Макс. тежина: 50 кг

   Димензии на пакетот:

   Должина: 78 см

   Ширина: 52 см

   Висина: 12 см

   Бруто тежина: 15,50 kg

   20244747
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MICKE Биро - кафеава боја

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MICKE Биро - кафеава боја

   6.390 ден.
   со ДДВ