IKEA MICKE Биро со фиока
   IKEA MICKE Биро со фиока
   IKEA MICKE Биро со фиока
   IKEA MICKE Биро со фиока
   IKEA MICKE Биро со фиока
   IKEA MICKE Биро со фиока
   IKEA MICKE Биро со фиока
   IKEA MICKE Биро со фиока

   IKEA MICKE Биро со фиока

   Напиши рецензија (0)
   10.720 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: иверица, челик

   Боја: црно - кафеава

   Димензии на прозиводот:

   Ширина: 105 см

   Длабочина: 50 см

   Висина: 75 см

   Макс. тежина: 50 кг

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 111 см

   Ширина: 76 см

   Висина: 11 см

   Бруто тежина: 37.00 кг

   10244743
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MICKE Биро со фиока

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MICKE Биро со фиока

   10.720 ден.
   со ДДВ