• Ново
  Биро Рамон со полици
  Биро Рамон со полици
  Биро Рамон со полици
  Биро Рамон со полици
  Биро Рамон со полици

  Биро Рамон со полици

  Напиши рецензија (0)
  3.690 ден.
  4.850 ден.
  Заштеди 1.160 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Ако вашиот стил е елеганцијата, квалитетот и минималниот дизајн тогаш работното биро Рамон е за вас. Со модерен дизајн, издржливи материјали и голема полица зачување на вашите омилени книги и додатоци.

  Идеална декорација за естетско обновување на вашиот простор.

  Спецификации:

  - Полици со висококвалитетна меламинска обвивка, издржливи. Достапно во натур боја.

  - Има издржлива метална рамка во црна боја која елегантно го истакнува мебелот.

  Димензија на производот

  Должина: 84 см

  Длабочина: 46 см

  Висина: 142 см

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Ако вашиот стил е елеганцијата, квалитетот и минималниот дизајн тогаш работното биро Рамон е за вас. Со модерен дизајн, издржливи материјали и голема полица зачување на вашите омилени книги и додатоци.

  Идеална декорација за естетско обновување на вашиот простор.

  Спецификации:

  - Полици со висококвалитетна меламинска обвивка, издржливи. Достапно во натур боја.

  - Има издржлива метална потпорна рамка во црна боја која елегантно го истакнува мебелот.

  Димензии на производот

  Должина: 84 см

  Длабочина: 46 см

  Висина: 142 см

  Забелешки:

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  085-000006
  199 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Биро Рамон со полици

  16 други производи во иста категорија:

  Биро Рамон со полици

  3.690 ден.
  4.850 ден.
  Заштеди 1.160 ден.
  со ДДВ