• Ново
  Биро Салто
  Биро Салто
  Биро Салто

  Биро Салто

  Напиши рецензија (0)
  6.500 ден.
  8.650 ден.
  Заштеди 2.150 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашиот работен простор, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Салто е она што ви треба.

  Работно биро Салто во импресивна комбинација на бои од натур и бела.

  Спецификации:

  -Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја натур-бело.

  -Поддршка на издржлива бела обоена метална рамка.

  -Има три фиоки од едната страна за складирање.

  Димензии на производот:

  Должина: 120 см.

  Ширина: 48 см.

  Висина: 74 см.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашиот работен простор, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Салто е она што ви треба.

  Работно биро Салто во импресивна комбинација на бои од натур и бела.

  Спецификации:

  -Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја натур-бело.

  -Поддршка на издржлива бела обоена метална рамка.

  -Има три фиоки од едната страна за складирање.

  Димензии на производот:

  Должина: 120 см.

  Ширина: 48 см.

  Висина: 74 см.

  072-000068
  21 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Биро Салто

  16 други производи во иста категорија:

  Биро Салто

  6.500 ден.
  8.650 ден.
  Заштеди 2.150 ден.
  со ДДВ