Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm

   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на орев која одговара на секој декор на просторот.

   Карактеристики:

   - Топ медијапан со меламинска облога

   - Метална стабилна конструкција

   - Висина која се подесува

   Димензии:

   Должина: 60 ​​см

   Ширина: 40 см

   Вкупна висина: 69-90 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на даб која одговара на секој декор на просторот.

   Карактеристики:

   - Топ медијапан со меламинска облога

   - Метална стабилна конструкција

   - Висина која се подесува

   Димензии:

   Должина: 60 ​​см

   Ширина: 40 см

   Вкупна висина: 69-90 см

   072-000025

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm

   16 други производи во иста категорија:

   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm

   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ