Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia
   Биро Mia

   Биро Mia

   Напиши рецензија (0)
   4.790 ден.
   5.790 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со 2 фиоки, изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 99cm

   Длабочина: 66cm

   Висина: 88cm

   Димензии на горната полица:

   Ширина: 99cm

   Длабочина: 36cm

   Висина: 14,5cm

   Две фиоки.

   Висина на ногарки: 55cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875877267
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро Mia

   16 други производи во иста категорија:

   Биро Mia

   4.790 ден.
   5.790 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ