Биро Victory - Gold
   Биро Victory - Gold
   Биро Victory - Gold
   Биро Victory - Gold
   Биро Victory - Gold
   Биро Victory - Gold

   Биро Victory - Gold

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   14.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 120cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 75cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875921267
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро Victory - Gold

   16 други производи во иста категорија:

   Биро Victory - Gold

   12.990 ден.
   14.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ