• Ново
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus
  Работно биро - Lotus

  Работно биро - Lotus

  Напиши рецензија (0)
  17.990 ден.
  22.990 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Барате канцелариско биро кое изгледа моќно и престижно? Работното биро Lotus со својот модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Изработено од висококвалитетни материјали и според вашите ергономски барања.

  Спецификации:

  * Изработено од висококвалитетна иверица.

  * Помошен кабинет: има реверзибилен вграден кабинет, фиока и полици со повеќе места за складирање.

  * Површината на бирото има посебна отвор за телефонски и компјутерски кабли.

  Димензии:

  Должина: 180 cm.
  Длабочина: 160 cm.
  Висина: 75 cm.
  Длабочина на главна работна површина: 60 cm.
  Длабочина на помошна работна површина: 40 cm.

  Се испорачува спакувано во 2 кутии, со детални инструкции за составување.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Барате канцелариско биро кое изгледа моќно и престижно? Работното биро Lotus со својот модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Изработено од висококвалитетни материјали и според вашите ергономски барања.

  Спецификации:

  * Изработено од висококвалитетна иверица.

  * Помошен кабинет: има реверзибилен вграден кабинет, фиока и полици со повеќе места за складирање.

  * Површината на бирото има посебна отвор за телефонски и компјутерски кабли.

  Димензии:

  Должина: 180 cm.
  Длабочина: 160 cm.
  Висина: 75 cm.
  Длабочина на главна работна површина: 60 cm.
  Длабочина на помошна работна површина: 40 cm.

  Се испорачува спакувано во 2 кутии, со детални инструкции за составување.

  069-000011
  1 производ

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Работно биро - Lotus

  16 други производи во иста категорија:

  Работно биро - Lotus

  17.990 ден.
  22.990 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ