Листа на производи од бренд Tronsmart

Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth...

Цена 2 490 ден
Распродадено

Конекција Bluetooth, водоотпорност IPX5, Hi-Fi звук, контрола на допир, компатибилни со iPhone, iPad, Samsung, HTC, Xiaomi и др. | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | ЕУ верзија

Производот е додаен за споредба.