Листа на производи од бренд 360

360 Vacuum Cleaner S10 – Роботска правосмукалка

Цена 33 990 ден
Распродадено

Елегантен дизајн, со софистицирана 3D технологија, тивка со висока вшмукувачка моќ од 3300pa | Брза и бесплатна испорака од магацин во Македонија | 2 години гаранција

360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка...

Цена 25 990 ден
2 На залиха

5200mAh батерија, моќ на вшмукување 2200Pa, сензор LDS Lidar, сензор против удар, управување со мапа, до 3 часа автономија, функција на мокро и суво чистење | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија | 2 години гаранција

Производот е додаен за споредба.