Листа на производи од бренд BLACK+DECKER

Убодна пила BLACK+DECLER со...
-1 500 ден
  • -1 500 ден
  • Ново

Убодна пила BLACK+DECLER со регулација и наклон...

Редовна цена 4 999 ден Цена 3 499 ден
20 На залиха

Убодна пила BLACK+DECLER со регулација и наклон 520W, со 3 ножеви и торба | Бесплатна испорака низ цела Македонија |

Аголна брусилка...
-1 700 ден
  • -1 700 ден
  • Ново

Аголна брусилка BLACK+DECKER 900W 125mm NVR со...

Редовна цена 5 499 ден Цена 3 799 ден
20 На залиха

Моќната 900W аголна брусилка ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот, куфер за складирање и транспорт, 1 дијамантски диск и 4 дискови за камен. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Ударна батериска...
-2 500 ден
  • -2 500 ден
  • Ново

Ударна батериска дупчалка/одвртувач...

Редовна цена 9 499 ден Цена 6 999 ден
20 На залиха

Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба | Погодна за работа со различни типови материјали | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Дупчалка вибрациска...
-1 700 ден
  • -1 700 ден
  • Ново

Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32...

Редовна цена 5 999 ден Цена 4 299 ден
20 На залиха

Дупчалка/одвртувач со вибрации со 32 пар. прибор и торба | Погодна за работа со различни типови материјали | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

Редовна цена 6 999 ден Цена 5 499 ден
9 На залиха

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 45Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 1 батерија од 1.5Ah и брз полнач и картонска кутија | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

Редовна цена 2 699 ден Цена 1 749 ден
8 На залиха

Со нејзината компактна големина и триаголна основа за стругање, оваа ексцентрична MOUSE брусилка е идеална за тешко достапни места и ќошеви и рабови. Може да се користи за отстранување на боја, за стругање на корозија, за различни дрвени површини но и за полирање на метал. Лесно променливи хартии за стругање со Velcro системот за затегање. Гумиран и мек ракофат за удобно ракување. Доаѓа со торбичка за складирање и 15 парчиња прибор и додатоци.

Правосмукалка за пепел 900W 18L - BLACK+DECKER

Редовна цена 3 199 ден Цена 2 699 ден
Распродадено

Овој модел на правосмукалка е идеален за собирање на пепелот насобран во вашите камини или шпорети, како и собирање на пелетите директно од вреќа или садот за складирање. Има сад од нерѓосувачки метал и метално црево за безбедно вшмукување ладен пепел со можни остатоци од ситен жар. Има интегрирана функција за дување која може да ви помогне во разгорување на огинот во каминот. Доаѓа со Hepa филтер и заштитна вреќичка за филтерот, црево и метален продолжеток за цревото | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Чистач на пареа 1600W 350ml...
-3 000 ден
  • Распродажба!
  • -3 000 ден

Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER

Редовна цена 8 999 ден Цена 5 999 ден
10 На залиха

Основата за чистење може да ротира до 180 степени, овозможувајќи лесно маневрирање под мебелот и ќошевите. Елиминира 99.9% од домашните бубачки и бактерии без додатни хемиски средства. Променливо електронско прилагодување на пареата во зависност од материјалот кој се чисти. Подготвено за користење за 20 секунди од вклучувањето. Вграден воден филтер против бигор | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.