Листа на производи од бренд Gree

Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 102

Редовна цена 8 990 ден Цена 8 299 ден
30 На залиха

Прочистувач / стерилизатор на воздух со UV стерилизација, HEPA филтрација, активен јаглен и јонизација | Сензор за квалитет на воздух, сензор за температура, контроли на допир и далечинско управување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 101

Редовна цена 6 990 ден Цена 6 599 ден
28 На залиха

Прочистувач / стерилизатор на воздух со UV стерилизација, HEPA филтрација, активен јаглен и јонизација | Сензор за квалитет на воздух, сензор за температура, контроли на допир и далечинско управување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA

Цена 11 990 ден
10 На залиха

Прочистувач на воздух со елегантен дизајн, инвертер мотор, Wi-Fi, Smart и Visual технологија, индикатор за квалитет на воздухот, 5 брзини на вентилација, три режими на прочистување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA

Цена 24 990 ден
10 На залиха

Прочистувачот GREE GCF450DKNA содржи 3 филтри (активен јаглен, прелиминарен и HEPA филтер) како и можност за управување со WiFi. Содржи индикатор за квалитет на воздухот во три бои (Зелена: чист воздух, Сина: нормален воздух, Црвена: загаден воздух | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006

Цена 2 999 ден
4 На залиха

Кажете му збогум на сувиот воздух благодарение на навлажнувачот на GREE. Иновативен дизајн кој го елиминира нередот при дополнување на резервоарот за вода, двојна филтрација на честички за уште поголема чистина преку филтер во резервоарот и при исфрлање на пареата | Бесплатна и брза испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Мулти-готвач GREE

Цена 2 490 ден
11 На залиха

Multicooker со целосно 3D загревање, заштита од изгореници, систем за детектирање на висока и ниска температура. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | Гаранција 1 година

Електричен бокал од нерѓосувачки челик GREE

Цена 1 990 ден
10 На залиха

GREE електричниот бокал не само што има модерен и шарен изглед, има и повеќекратнс заштитна функција. Со безбедносната функција од сушење и дизајн за ефикасно акумулирање на топлината, овој бокал е безбеден и издржлив, што е и ваш приоритет. Достапен во жолта, сина и портокалова боја | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Готвач на притисок GREE

Цена 5 490 ден
10 На залиха

Готвач на притисок GREE со напредни функции за приготвување на поздрави и похранливи оброци. Опремен со безбедносен прекинувач за капак, екран за одбројување на преостанатото време на притисок | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција |

Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден

Цена 19 990 ден
Распродадено

Одвлажнувач на воздух со капацитет од 40L/ден, со функција за сушење на алишта, модерен дизајн и дисплеј на допир | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.