IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена

   IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена

   Напиши рецензија (0)
   4.980 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

    Материјал:  иверица

    Боја: црно - кафена

   Димензии на производот:

    Должина: 28 cm

    Ширина: 49 cm

    Висина: 93 cm.

   Димензии на пакувањето: 

    должина: 93 cm

    ширина: 43 cm

    висина: 9 cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 15.91 kg

   90248426
   47 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA BISSA Чевларник со две фиоки - црно-кафена

   4.980 ден.
   со ДДВ