IKEA SKUBB организер за обувки
   IKEA SKUBB организер за обувки
   IKEA SKUBB организер за обувки
   IKEA SKUBB организер за обувки

   IKEA SKUBB организер за обувки

   Напиши рецензија (0)
   1.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: ткаенина / мрежа, засилена полипропиленска пластика

   Боја: бела

   *Број во пакет: 4 парчиња

   Димензии на производот:

   Ширина: 22 см

   Длабочина: 34 см

   Висина: 16 см

   Димензии на пакетот:

   Должина: 37 см

   Ширина: 35 см

   Висина: 5 см

   Бруто тежина: 1,12 кг

   90186391
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA SKUBB организер за обувки

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA SKUBB организер за обувки

   1.299 ден.
   со ДДВ