IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена
   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена

   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена

   Напиши рецензија (0)
   6.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  иверица

   Боја: црно - кафена

   Димензии на производот:

   Должина: 28 cm

   Ширина: 49 cm

   Висина: 135 cm

   Димензии на пакувањето: 

   должина: 136 cm

   ширина: 44 cm

   висина: 9 cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 22.92 kg

   50248428
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA BISSA Чевларник со три фиоки- црно-кафена

   6.590 ден.
   со ДДВ