Чевларник МОНАКО
   Чевларник МОНАКО
   Чевларник МОНАКО
   Чевларник МОНАКО
   Чевларник МОНАКО
   Чевларник МОНАКО
   Чевларник МОНАКО
   Чевларник МОНАКО

   Чевларник МОНАКО

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.991 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 110x733.6x24cm

   Материјал: Иверица 1-ва класа 18mm

   Боја: Бела

   Капацитет: 18 пара чевли

   МОНАКО - MK18-03-01
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник МОНАКО

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник МОНАКО

   3.999 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.991 ден.
   со ДДВ