Чевларник СЛИМ ПРО со 3 врати
   Чевларник СЛИМ ПРО со 3 врати
   Чевларник СЛИМ ПРО со 3 врати

   Чевларник СЛИМ ПРО со 3 врати

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Тенок чевларник со 3 врати и длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина, кој одлично ќе се прилагоди и во најтесниот простор. Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Висина: 108cm

   Ширина: 68cm

   Длабина: 16cm

   Капацитет: 9 пара обувки

   Бела боја

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тенок чевларник со 3 врати и длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина, кој одлично ќе се прилагоди и во најтесниот простор. Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Висина: 108cm

   Ширина: 68cm

   Длабина: 16cm

   Капацитет: 9 пара обувки

   Бела боја

   slim R16 C03-1P
   980 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник СЛИМ ПРО со 3 врати

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник СЛИМ ПРО со 3 врати

   3.990 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ