Чевларник дупли со 3 врати
   Чевларник дупли со 3 врати
   Чевларник дупли со 3 врати
   Чевларник дупли со 3 врати

   Чевларник дупли со 3 врати

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Чевларник со 3 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Висина: 121cm

   Ширина: 65cm

   Длабина: 25cm

   Капацитет: 18 пара обувки

   Бела боја

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Чевларник со 3 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Висина: 121cm

   Ширина: 65cm

   Длабина: 25cm

   Капацитет: 18 пара обувки

   Бела боја

   C03-2P
   904 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник дупли со 3 врати

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник дупли со 3 врати

   3.990 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ