Чевларник СИЕНА
   Чевларник СИЕНА
   Чевларник СИЕНА
   Чевларник СИЕНА

   Чевларник СИЕНА

   Напиши рецензија (0)
   6.980 ден.
   9.180 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Висини 85cm и 121cm

   Ширина на двата: 130cm

   Длабочина: 25cm

   Капацитет: до 30 пара обувки

   Бела боја

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Висини 85cm и 121cm

   Ширина на двата: 130cm

   Длабочина: 25cm

   Капацитет: до 30 пара обувки

   Бела боја

   C23-2P
   944 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник СИЕНА

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник СИЕНА

   6.980 ден.
   9.180 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ