• Ново
  Чевларник МОДЕНА
  Чевларник МОДЕНА
  Чевларник МОДЕНА
  Чевларник МОДЕНА
  Чевларник МОДЕНА

  Чевларник МОДЕНА

  Напиши рецензија (0)
  8.380 ден.
  10.880 ден.
  Заштеди 2.500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од два тенки чевларници со длабочина од 16cm.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 21 пара обувки

  Висини: 113cm и 150cm (должина на двата 136cm)

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Еден ред во врата

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од два тенки чевларници со длабочина од 16cm.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 21 пара обувки

  Висини: 113cm и 150cm (должина на двата 136cm)

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Еден ред во врата

  slim16 C34-1P
  1000 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник МОДЕНА

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник МОДЕНА

  8.380 ден.
  10.880 ден.
  Заштеди 2.500 ден.
  со ДДВ