• Ново
  Чевларник ПАРМА
  Чевларник ПАРМА
  Чевларник ПАРМА

  Чевларник ПАРМА

  Напиши рецензија (0)
  8.980 ден.
  11.380 ден.
  Заштеди 2.400 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од два тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 21 пара обувки

  Висини: 108cm и 143cm (должина на двата 136cm)

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Еден ред во врата

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од два тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 21 пара обувки

  Висини: 108cm и 143cm (должина на двата 136cm)

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Еден ред во врата

  slim R16 C34-1P
  1000 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник ПАРМА

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник ПАРМА

  8.980 ден.
  11.380 ден.
  Заштеди 2.400 ден.
  со ДДВ