Чевларник дупли со 2 врати - сонома
   Чевларник дупли со 2 врати - сонома
   Чевларник дупли со 2 врати - сонома
   Чевларник дупли со 2 врати - сонома

   Чевларник дупли со 2 врати - сонома

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Чевларник со 2 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Капацитет: 12 пара обувки

   Висина: 85cm

   Ширина: 65cm

   Длабина: 25cm

   Боја: Даб сонома

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Чевларник со 2 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Капацитет: 12 пара обувки

   Висина: 85cm

   Ширина: 65cm

   Длабина: 25cm

   Боја: Даб сонома

   C02D-2P
   959 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник дупли со 2 врати - сонома

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник дупли со 2 врати - сонома

   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ