• Ново
  Чевларник СИЕНА - сонома
  Чевларник СИЕНА - сонома
  Чевларник СИЕНА - сонома

  Чевларник СИЕНА - сонома

  Напиши рецензија (0)
  6.980 ден.
  9.180 ден.
  Заштеди 2.200 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 85cm и 121cm

  Ширина на двата: 130cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 30 пара обувки

  Боја: Даб сонома

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 85cm и 121cm

  Ширина на двата: 130cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 30 пара обувки

  Боја: Даб сонома

  C23D-2P
  983 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник СИЕНА - сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник СИЕНА - сонома

  6.980 ден.
  9.180 ден.
  Заштеди 2.200 ден.
  со ДДВ