• Ново
  Чевларник КОМО - сонома
  Чевларник КОМО - сонома
  Чевларник КОМО - сонома

  Чевларник КОМО - сонома

  Напиши рецензија (0)
  8.980 ден.
  11.380 ден.
  Заштеди 2.400 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 121cm и 157m

  Ширина на двата: 130cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 42 пара обувки

  Боја: Даб сонома

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 121cm и 157m

  Ширина на двата: 130cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 42 пара обувки

  Боја: Даб сонома

  C34D-2P
  995 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник КОМО - сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник КОМО - сонома

  8.980 ден.
  11.380 ден.
  Заштеди 2.400 ден.
  со ДДВ