• Ново
  Чевларник МОНЦА - сонома
  Чевларник МОНЦА - сонома
  Чевларник МОНЦА - сонома

  Чевларник МОНЦА - сонома

  Напиши рецензија (0)
  11.970 ден.
  15.370 ден.
  Заштеди 3.400 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од три чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 85cm, 121cm и 157m

  Ширина на трите: 195cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 54 пара обувки

  Боја: Даб сонома

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од три чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 85cm, 121cm и 157m

  Ширина на трите: 195cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 54 пара обувки

  Боја: Даб сонома

  C234D-2P
  992 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник МОНЦА - сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник МОНЦА - сонома

  11.970 ден.
  15.370 ден.
  Заштеди 3.400 ден.
  со ДДВ