• Ново
  Чевларник Рамон
  Чевларник Рамон
  Чевларник Рамон
  Чевларник Рамон

  Чевларник Рамон

  Напиши рецензија (0)
  2.290 ден.
  3.250 ден.
  Заштеди 960 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  За оние од вас кои сакаат да комбинираат модерен дизајн, квалитет и издржливост оваа клупа за чевли е она што ви треба.

  Практично и флексибилно парче мебел со простор за 6 пара чевли. 

  * Изработен од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка и метал

  * Капацитет 6 пара чевли.

  * Достапен во природна даб боја

  Димензии:

  Должина: 63 см

  Длабочина: 30 см

  Висина: 43 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  За оние од вас кои сакаат да комбинираат модерен дизајн, квалитет и издржливост оваа клупа за чевли е она што ви треба.

  Практично и флексибилно парче мебел со простор за 6 пара чевли. 

  * Изработен од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка и метал

  * Капацитет 6 пара чевли.

  * Достапен во природна даб боја

  Димензии:

  Должина: 63 см

  Длабочина: 30 см

  Висина: 43 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  085-000010
  97 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Рамон

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Рамон

  2.290 ден.
  3.250 ден.
  Заштеди 960 ден.
  со ДДВ