• Ново
  Чевларник Санто античко сив
  Чевларник Санто античко сив
  Чевларник Санто античко сив

  Чевларник Санто античко сив

  Напиши рецензија (0)
  4.990 ден.
  7.235 ден.
  Заштеди 2.245 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  
  

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот SANTO е она што ви треба.

  Дизајниран со финеси за да може да се вклопи насекаде, нуди голем простор за складирање и организација кои не се видливи на прв поглед.

  Изработен од висококвалитетна иверица со облога од хартиено дрво и медијапан.

  * Вклучува: 2 врати со шарки и 3 внатрешни полици

  * Капацитет: 10 пара чевли.

  * Достапен во античко сива боја.

  * Поддршка на 4 светло кафени ПП ногарки.

  Димензии:

  Должина: 60 ​​см.

  Длабочина: 34,5 см.

  Висина: 91,5 см.

  Дебелина: 16 мм.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот SANTO е она што ви треба.

  Дизајниран со финеси за да може да се вклопи насекаде, нуди голем простор за складирање и организација кои не се видливи на прв поглед.

  Изработен од висококвалитетна иверица со облога од хартиено дрво и медијапан.

  * Вклучува: 2 врати со шарки и 3 внатрешни полици

  * Капацитет: 10 пара чевли.

  * Достапен во античко сива боја.

  * Поддршка на 4 светло кафени ПП ногарки.

  Димензии:

  Должина: 60 ​​см.

  Длабочина: 34,5 см.

  Висина: 91,5 см.

  Дебелина: 16 мм.

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  123-000195
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Санто античко сив

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Санто античко сив

  4.990 ден.
  7.235 ден.
  Заштеди 2.245 ден.
  со ДДВ