• Ново
  Чевларник Санто сонома
  Чевларник Санто сонома
  Чевларник Санто сонома
  Чевларник Санто сонома
  Чевларник Санто сонома
  Чевларник Санто сонома
  Чевларник Санто сонома
  Чевларник Санто сонома

  Чевларник Санто сонома

  Напиши рецензија (0)
  4.990 ден.
  7.110 ден.
  Заштеди 2.120 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  
  

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот SANTO е она што ви треба.

  Дизајниран со финеси за да може да се вклопи насекаде, нуди голем простор за складирање и организација кои не се видливи на прв поглед.

  Изработен од висококвалитетна иверица.

  * Вклучува: 2 врати со шарки и 3 внатрешни полици

  * Капацитет: 10 пара чевли.

  * Достапен во сонома боја.

  * Поддршка на 4 светло кафени ПП ногарки.

  Димензии:

  Должина: 60 ​​см.

  Длабочина: 34,5 см.

  Висина: 91,5 см.

  Дебелина: 16 мм.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот SANTO е она што ви треба.

  Дизајниран со финеси за да може да се вклопи насекаде, нуди голем простор за складирање и организација кои не се видливи на прв поглед.

  Изработен од висококвалитетна иверица.

  * Вклучува: 2 врати со шарки и 3 внатрешни полици

  * Капацитет: 10 пара чевли.

  * Достапен во сонома боја.

  * Поддршка на 4 светло кафени ПП ногарки.

  Димензии:

  Должина: 60 ​​см.

  Длабочина: 34,5 см.

  Висина: 91,5 см.

  Дебелина: 16 мм.

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  123-000029
  99 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Санто сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Санто сонома

  4.990 ден.
  7.110 ден.
  Заштеди 2.120 ден.
  со ДДВ