• Ново
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома
  Чевларник Мадам сонома

  Чевларник Мадам сонома

  Напиши рецензија (0)
  6.500 ден.
  9.400 ден.
  Заштеди 2.900 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  
  

  Овој дизајн на чевларник обезбедува простор за три реда чевли во секоја преграда, овозможувајќи ви брзо и лесно да ги сокриете чевлите! 

  Направено од висококвалитетна иверица. 

  * Вклучува голем двоен кабинет со три полици.

  * Капацитет: 12 пара чевли.

  * Достапен во боја на сонома

  Димензии:

  Должина: 78 см

  Длабочина: 40 см

  Висина: 92 см

  Нето внатрешна длабочина на полица: 33 cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Овој дизајн на чевларник обезбедува простор за три реда чевли во секоја преграда, овозможувајќи ви брзо и лесно да ги сокриете чевлите! 

  Направено од висококвалитетна иверица. 

  * Вклучува голем двоен кабинет со три полици.

  * Капацитет: 12 пара чевли.

  * Достапен во боја на сонома

  Димензии:

  Должина: 78 см

  Длабочина: 40 см

  Висина: 92 см

  Нето внатрешна длабочина на полица: 33 cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  049-000001
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Мадам сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Мадам сонома

  6.500 ден.
  9.400 ден.
  Заштеди 2.900 ден.
  со ДДВ